Інформація
про концерт в Полтавському міському будинку культури
«Нам роки – не біда»
27 жовтня 2018 року, теплого не за календарем дня, поодинці і групами ішли люди до Полтавського міського будинку культури. Ішли на концерт з промовистою назвою – «Нам роки – не біда». Ішли отримати заряд бадьорості і здоров’я, гарного настрою, насолодитися чудовими мелодіями і солоспівами двох знаних у Полтаві вже впродовж майже шести десятиліть колективів – народної аматорської хорової капели ветеранів війни в праці «Пам’ять серця» та народного аматорського вокального ансамблю «Червона гвоздика». Концертна програма підготовлена і була присвячена 74-й річниці вигнання з України нацистських окупантів. На одному диханні промайнули дві години концерту, в якому прозвучали прекрасні різнопланові вокальні твори військової тематики, ліричні, народні – авторства і в обробці відомих наших земляків – Миколи Лисенка, Петра Малиненка, поета-пісняра Дмитра Луценка.
Глядачів і учасників колективів привітав мистецькими дарунками – а саме танцями українським і єврейським – ансамбль народного танцю «Панянка» міського будинку культури. В змістовному сценарії звучали вірші членів літературної студії «Голос ветерана», які органічно вплітались в загальну концепцію заходу. Окремою, щемною і теплою його сторінкою стала поема «Про батька» Валентини Нездійминоги в надзвичайно майстерному авторському виконанні.
Колективи ветеранів ПМБК є золотим фондом закладу, і яскравим підтвердженням цьому були щирі оплески глядачів, якими вони нагороджували кожен концертний номер, адже отриманий позитив додав енергії і наснаги як артистам, так і всім щирим шанувальникам їхньої творчості.
Серед глядачів були і члени обласної атестаційної комісії по присвоєнню, підтвердженню та позбавленню звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» закладів культури системи Міністерства культури.
То ж два народні аматорські колективи ПМБК «Пам’ять серця» та «Червона гвоздика» підтвердила на цьому заході свої високі почесні звання.
Директор Д.О.Соколов
вик. Ковтун Л.Ф. 56-25-89