Інформація

про проведення обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського

у Гребінківський ОТГ 

25 травня 2019 року в Гребінківському міському будинку культури було проведено творчий звіт аматорських колективів об’єднаної територіальної громади в рамках проведення обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського. Для вдячних глядачів та членів журі огляду в ошатній, тематично оформленій глядацькій залі своє мистецтво дарували 9 творчих колективів, 5 окремих виконавців, всього – 123 учасники з Гребінківських: міського будинку культури, дитячої музичної школи, Центру дитячої та юнацької творчості а також – Мар’янівського сільського будинку культури. В холі будинку культури була розташована виставка робіт учнів класу образотворчого мистецтва, гуртка сучасного декору «Лавка чудес», а також майстрів народної творчості  Мар’янівського сільського будинку культури.

Аматори Гребінківського краю відповідально поставилися до проведення обласного огляду, керівники колективів підготували новий репертуар, учасники – наполегливо працювали над виконавською майстерністю, очільники закладів культури подбали про виготовлення сценічних костюмів та необхідного реквізиту для успішного виступу творчих колективів на святковому заході.

Надзвичайно тепло зустріли глядачі виступ зразкового аматорського вокального ансамблю «Джерельце» дитячої музичної школи, яким керує талановитий музикант, високопрофесійний викладач Наталія Гринь.

IMG 20190525 131229

IMG 20190525 131229

IMG 20190525 131841

IMG 20190525 131841

IMG 20190525 133716

IMG 20190525 133716

IMG 20190525 141101

IMG 20190525 141101

IMG 20190525 144239

IMG 20190525 144239

 

Яскраві сюжетні хореографічні композиції у виконанні юних танцівників зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Забава» Гребінківської дитячої музичної школи (керівник – Оксана Лісова) отримали високі оцінки журі обласного огляду.

Мистецький захід пройшов на високому професійному рівні.

 

 

 

 

             Директор

           ОЦНТ КОР                                                                                        Д.О. Соколов

 

 

 

 

 

 

Бєлакова О.М. (56-94-23)

Інформація

про проведення обласного огляду народної творчості

«Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю

від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського у Решетилівському  районі.

 

 

17-19 травня 2019 року у м Решетилівка в котре стартувало масштабне, гучне, колоритне, традиційне обласне свято народної творчості «Решетилівська весна».

 18 травня за сприяння обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи майстри з Полтави, члени Полтавського осередку НСМНМУ та художники аматори представили свій творчий доробок. Окрасою виставки були вишиванки заслуженого майстра народної творчості України Віри Забори, виконані в техніці «білим по білому», брилі, корзини та іграшки з соломи Олени Опанасюк з селища Опішного. Не залишали байдужими відвідувачів традиційні полтавські рушники з «деревом життя» вишиті заслуженим майстром народної творчості України Галиною Гойдою з міста Лубни та традиційний декоративний розпис по дереву виконаний Софією Бондаренко. Свої роботи демонстрували стипендіати Президента України, молоді майстри народної творчості: майстер з бісеронанизування Ваценко Тетяна, з витинанки Свиридюк Олександра, майстер з ткацтва Клименко Діана.

Художник Василь Коркішко не лише представив свої живописні твори, а й виконав декілька етюдів безпосередньо під час свята, відобразивши на полотні миті «Решетилівської весни».

Майстрами Микитою та Ростиславом Тихоновими для гостей свята було проведено майстер-класи з гончарства. Всього творчі роботи представили 17 майстрів з Полтави та області.

Як і квітуча цьогорічна весна свято відлунало дзвінкою піснею та запальним танцем. В культурно-мистецьких заходах 18 травня 2019 було проведено концерт аматорів Решетилівщини в рамках обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського, Решетилівського району.

У звітному концерті взяли участь: 12 вокальних, 6 хореографічних аматорських колективів, 14 окремих виконавців, учасники з Колотіївського, Першолиманського, Шилівського, Мало-Бакайського, Потічанського, Калениківського, Сухорабівського, Шевченківського, Федіївського, Пащенківського, Покровського сільських будинків культури, Кривківського, Шкурупіївського сільських клубів, Центру культури і дозвілля «Оберіг» та Калениківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Решетилівського району,  Всього 154 учасники.

Святкову концертну програму відкрили танцем «Полтавські візерунки» хореографічний колектив «Молодички» Колотіївського сільського будинку культури та авторським віршем Наталії Зінюк «Моїй Решетилівці».

Тему заходу, присвячену 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського, було висвітлено аматорськими колективами у концертних номерах художньої самодіяльності.

Мистецький захід пройшов у святковій атмосфері, концертна програма була цікаво та професійно побудована.

 

 

 

 

 

                   Директор                                                                                         Д.О. Соколов

 

 

 

 

 

 

Дубовик Н.М.(0532)56-25-89

Свиридюк Н.О.(0532)56-94-23