Прес-анонс

Відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів на обласному традиційному святі «Осіннє золото» в с. Березова Рудка Пирятинського району

 

14 вересня 2019 року в с. Березова Рудка Пирятинського району – батьківщині Дмитра Омеляновича Луценка на обласному традиційному святі «Осіннє золото» відбудеться відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів, головною метою якого є популяризація творчості видатного земляка, українського поета-пісняр Дмитра Луценка, виховання моральних цінностей, розвитку духовності, патріотичного виховання підростаючого покоління.

Організовує та проводить конкурс Комунальна установа «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

31 аматорський колектив (всього 238 учасників) подали заявки на участь у відкритому регіональному конкурсі дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів з закладів культури Великобагачанського, Гадяцького, Гребінківського, Лохвицького, Лубенського, Миргородського, Оржицького, Пирятинського, Решетилівського, Хорольського районів, Великобагачанської, Гребінківської, Чорнухинської та Заворсклянської – Полтавського району – об’єднаних територіальних громад, міста Миргород, а також аматорські колективи з Черкаської області.

 

Початок конкурсу об 11.00 год. Реєстрація учасників з 10.00 год.