Прес-анонс про проведення урочистих заходів до

Всеукраїнського Дня працівників культури

та майстрів народного мистецтва,

80-ти річчя створення ОЦНТ КОР та заключного гала-концерту обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського.

 

9 листопада 2019 року в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудуться урочисті заходи до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 80-ти річчя створення ОЦНТ КОР та заключний гала-концерт обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського.

         12.00 – у фойє театру (2 поверх) відкриття виставки творчих робіт членів Національної спілки майстрів народного мистецтва України та художників, які співпрацюють з ОЦНТ КОР, презентація районів Полтавщини, показ вбрання з колекції родини Свиридюк та колекції етно-одягу майстрів із вишивки Віри та Сергія Забори, Сергія Ткаченка.

         О 13.00-тій год. в глядацькій залі театру розпочнуться урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників культури, 80-ти річчя створення ОЦНТ КОР та заключний гала-концерт обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського, за участі творчих колективів та окремих виконавців з усіх куточків області.

         Обласний огляд народної творчості «Де згода в сімействі», присвячений 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського проводився протягом лютого-листопада 2019 року з метою збереження, розвитку аматорського мистецтва Полтавщини, збагачення репертуару творчих колективів високохудожніми творами українських авторів, розвитку української мови, популяризації творчості місцевих композиторів, поетів, художників, майстрів народного мистецтва, посилення ролі народної творчості у формуванні світогляду і патріотичному вихованні підростаючого покоління та на відзначення 250-річчя від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського. В обласному огляді взяли участь 551 аматорський колектив з 21-го району, 3-х міст, 16-ти об’єднаних територіальних громад. Всього 5436 учасників.

 

 

 

 

                      Директор                                                                                              Д.О. Соколов