Інформація
про проведення
І обласного відбіркового туру
VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії
імені Павла Вірського

21 листопада 2019 року в Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень Комунальна установа «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради спільно з Полтавським обласним осередком національної хореографічної спілки України за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації організувала та провела І обласний відбірковий тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

У І-му обласному відбірковому турі взяли участь 18 хореографічних колективів та 1 солістка (всього 328 учасників) з Диканського, Карлівського, Машівського районів, міст Гадяч, Гребінка, Полтава, Кременчук.

Голова журі І обласного відбіркового туру, начальник творчого відділу Національної хореографічної спілки України, художній керівник зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок», директор Міжнародного культурного проекту «Арабески», відмінник освіти України, заслужений працівник культури України Дольчук Володимир Вікторович (м. Київ) провів майстер-клас по темам «Характерна танцювальна лексика Полісся» та «Методика роботи з чоловічим складом самодіяльного колективу народного танцю».

Конкурсні програми хореографічних ансамблів вражали оригінальністю та розмаїттям танцювальних постановок, бездоганним виконанням, складною композиційною будовою, яскравими сценічними костюмами. Безперечно талановиті учасники колективів продемонстрували високу хореографічну школу, наявність артистичного таланту, змогли передати художні образи танцювальних композицій.

IMG 20191121 131138

IMG 20191121 131138

IMG 20191121 131949 1

IMG 20191121 131949 1

IMG 20191121 132117

IMG 20191121 132117

IMG 20191121 133354 1

IMG 20191121 133354 1

IMG 20191121 134612

IMG 20191121 134612

IMG 20191121 135035 1

IMG 20191121 135035 1

IMG 20191121 135649 1

IMG 20191121 135649 1

IMG 20191121 141216 1

IMG 20191121 141216 1

IMG 20191121 144548

IMG 20191121 144548

IMG 20191121 145118 1

IMG 20191121 145118 1

IMG 20191121 162151

IMG 20191121 162151

IMG 20191121 162717 1

IMG 20191121 162717 1

IMG 20191121 164314 1

IMG 20191121 164314 1

IMG 20191121 165231 1

IMG 20191121 165231 1

IMG 20191121 170209 2

IMG 20191121 170209 2

IMG 20191121 172851

IMG 20191121 172851

IMG 20191121 173544 1

IMG 20191121 173544 1

Високоповажне журі конкурсу визначило переможців І обласного відбіркового туру VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського:

У номінації D аматорські хореографічні колективи віком від 16 років (палаців, будинків, центрів культури, клубів, навчальних установ всіх систем і відомств крім ансамблів учбових закладів Міністерства культури України):

І місце:

Танцювальна група Українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, керівник – Булага Костянтин Миколайович;

Народний ансамбль танцю «Візерунки», м. Полтава, керівник – Шуліка Валерій Олександрович;

ІІ місце:

Народний аматорський ансамбль танцю «Каприз» Кременчуцького Центру культури, спорту і дозвілля, керівники – Петришина Олена Володимирівна, Мізіна Валентина Леонідівна, Моклоков Максим Миколайович;

Народний самодіяльний ансамбль танцю «Весна» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, керівник – заслужений працівник культури України Лілія Пригода;

Народний ансамбль танцю «Світанок» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, керівник – Гнєдова Ольга Олегівна.

У номінації D1 аматорські хореографічні колективи віком до 16 років (загальноосвітніх шкіл, палаців, будинків, центрів дитячої творчості, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, клубних закладів):

І місце:

Зразкова аматорська хореографічна студія «Каприз» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, керівник – Гнєдова Ольга Олегівна;

ІІ місце:

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Квітограй» Диканського районного будинку культури, керівник – заслужений працівник культури України Іванов Євгеній Віталійович»;

Зразковий аматорський театр народного танцю «Барви» Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди, керівник – Булага Костянтин Миколайович;

ІІІ місце:

Хореографічний колектив «Радість» Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, керівник – Торяник Ольга Володимирівна;

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Модерн» Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського, керівник – Берус Наталія Георгіївна;

Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Каблучок» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, керівник – Рак Анна Ігорівна.

 

У номінації F1 сільські колективи віком до 16 років:

І місце:

Зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Відродження» Машівського районного будинку культури, керівник – заслужений працівник культури України Томшинська Лариса Валентинівна;

ІІІ місце:

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Світанок» Климівського сільського будинку культури Карлівського району, керівник – Матвієнко Наталія Володимирівна.

 

У номінації K колективи спеціальних учбових закладів культури і освіти (хореографічні колективи учбових закладів І-ІІ ступеня акредитації):

І місце:

Народний ансамбль народного танцю «Джерело» Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського, керівники: заслужений працівник культури України Островний Григорій Олексійович, Ляшенко Євгеній Петрович;

ІІ місце:

Ансамбль сучасного танцю «Еклейм» Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського, керівник – Островна Олена Григорівна.

 

У номінації M аматорські хореографічні ансамблі малих форм (до 5 осіб), солісти:

ІІ місце:

Народний ансамбль танцю «Світанок» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, керівник – Гнєдова Ольга Олегівна.

 

У номінації О сучасний український танець (стилізація народного танцю). Аматорські колективи віком від 16 років:

ІІ місце:

Народний ансамбль танцю «Світанок» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, керівник – Гнєдова Ольга Олегівна.

 

У номінації О1 сучасний український танець (стилізація народного танцю). Аматорські колективи віком до 16 років:

І місце:

Театр фольклорно-стилізованого танцю «Плай», м. Полтава керівник – Довганюк Лілія Анатоліївна.

 

 

 

 

 

        Директор

        ОЦНТ КОР                                                                           Д.О. Соколов

 

 

 

 

Бєлакова О.М. (56-94-23)