Інформація про проведення

урочистостей з нагоди Дня Збройних Сил України

у Війському коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

 

6 грудня в актовій залі Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України.

Працівники ОЦНТ КОР здійснили технічне забезпечення мистецького заходу та взяли безпосередню участь у святковому концерті.

Офіцерів, викладачів та курсантів коледжу привітали зі святом: начальник Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, полковник – Злобін Кирило В’ячеславович, заступник начальника Військового коледжу з морально-психологічного забезпечення, підполковник – Назаренко Андрій Олексійович.

IMG 8911

IMG 8911

IMG 8922

IMG 8922

Глядачі приймали мистецькі вітання, щирі побажання миру в державі, злагоди в родинах від працівників Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради: Наталії Дубовик та Людмили Супрунової та учасників художньої самодіяльності Війського коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

 

 

 

               Директор ОЦНТ КОР                                                                         Д.О. Соколов