Великобагачанського району

Списки народних та зразкових колективів

народн  – 8, зразкові – 0

Сектор культури і туризму (05345) 9-43-42

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

1.                   

Народний аматорський хор «Живі джерела» Красногорівського сільського будинку культури Білоцерківської сільської ради

2016

Серьожкін

Григорій

Кузьмич – заслужений працівник культури України

9-43-42

2.                   

Народний аматорський вокальний ансамбль «Струмочок» Білоцерківського сільського будинку культури Білоцерківської сільської ради

2016

Моспан

Валентина

Вадимівна

 9-43-42

3.                   

Народний аматорський вокальний ансамбль «Оберіг» Огирівського сільського клубу Білоцерківської сільської ради

2018

Шостак Наталія Іванівна

 

4.                   

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Яснозір’я» Бірківського сільського будинку культури Білоцерківської сільської ради

1994

Моспан

Василь Васильович – заслужений працівник культури України

 9-45-99

099-542-80-07

5.                   

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Подоляночка» Подільського сільського будинку культури  Білоцерківської сільської ради

2009

Панасенко
Раїса Валентинівна

050-587-67-38

6.                   

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Горлиця» Красногорівського СБК Білоцерківського сільської ради

2018

Іващенко Тетяна Миколаївна

 

7.                   

Народний аматорський духовий оркестр «Подільські козаки» Подільського сільського будинку культури Білоцерківського сільської ради

2009

Вишар
Володимир Якович

099-786-45-46

8.                   

Народний аматорський ансамбль народної музики «Красногорівські витівники» Красногорівського сільського будинку культури Білоцерківського сільської ради

2017

Іващенко

Тетяна

Миколаївна

 9-43-42

 

Великобагачанська ОТГ

Списки народних та зразкових колективів

народні – 4, зразкові – 0

Сектор культури та туризму (05345) 9-13-72

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

9.                   

Народний аматорський хор Бутоводолинського сільського будинку культури

1994

Шарий

Віктор Васильович – заслужений працівник культури України

9-22-92,

9-27-59,

066-13-22-778

10.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Любава» Багачанського Першого сільського будинку культури

2001

Шиян Костянтин Олександрович

9-34-42,

050-187-49-24

11.               

Народний аматорський вокальний квінтет «Булава» Бутоводолинського сільського будинку культури

2013

Шарий

Віктор Васильович – заслужений працівник культури України

9-27-59

12.               

Народний аматорський вокальний гурт «Родина» Бутоводолинського сільського будинку культури

2018

Макаренко Сергій Олександрович

 

 

Великобагачанський район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 10, зразкові – 2

Відділ культури і туризму – (05345) 9-15-48

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

13.               

Народний аматорський чоловічий хор «Козацькі барви» Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи

2000

Серьожкін Григорій Кузьмич – заслужений працівник культури України

066-422-85-12

14.               

Народний аматорський хор «Козацький гомін» Остап’євського сільського будинку культури

1987

Серьожкін Григорій Кузьмич – заслужений працівник культури України

066-422-85-12,

099-214-98-52

15.               

Народний аматорський  хор ветеранів війни та праці Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи

2001

Салімон
Катерина Степанівна

9-26-77

16.               

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Надвечір’я» Скибівщинського сільського клубу

1994

Нечай
Любов Олексіївна

9-32-54, 9-72-53

17.               

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Суржківського сільського клубу

 

2002

Сергієнко
Ніна Миколаївна

9-72-19,

050-211-30-83

18.               

Народний аматорський вокальний гурт «Пектораль» Гоголівського сільського будинку культури

 

 

2011

Писаренко
 Галина Олександрівна

9-54-42,
 099-028-98-33,
pectoral5@ukr.net

19.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Любисток» Широкодолинського сільського будинку культури

 

2008

Джос Надія Іванівна

050-221-94-24

20.               

Народний аматорський вокальний гурт «Мальви» Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи

2016

Пушкіна Лариса Петрівна

066-881-55-04

21.               

Народний аматорський вокальний гурт «Берест» Скибівщинського сільського клубу

2016

Серьожкін

Григорій

Кузьмич – заслужений працівник культури України

9-80-54,

066-422-85-12

22.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Барвінок» Устивицького сільського будинку культури

 

2017

Шиян

Костянтин

Олександрович

9-15-48,

9-12-78

23.               

Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Родинонька» Скибівщинського сільського клубу

2017

Серьожкін

Григорій

Кузьмич – заслужений працівник культури України

9-15-48,

9-12-78

066-422-85-12

24.               

Зразковий аматорський театр читця «Українська світлиця» Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи

2017

Кононенко

Тетяна

Василівна

9-15-48,

9-12-78,

066-627-17-69

 

 

Гадяцький район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 17, зразкові – 4

Відділ культури –  (05354) 2-07-70

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

25.               

Народний аматорський хор Сватківського сільського будинку культури

1980

Сосницький
Петро Васильович

099-343-57-07

26.               

Народний аматорський хор Краснолуцького сільського будинку культури

1999

Сліпченко
Іван Павлович

2-21-29, 5-73- 22

27.               

Народний аматорський хор ветеранів  війни та праці «Розрада» Гадяцького районного будинку культури

1995

Орел Наталія Федорівна

2-32-09, 2-24-43

28.               

Народний аматорський хор Сарського сільського будинку культури

1978

Вітіненко
 Михайло Олексійович

5-95-90,

066-603-71-27

29.               

Народний аматорський хор Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського

2001

Худ.керівник- Свирид Олексій Петрович

2-34-37, 2-32-09

30.               

Народний аматорський  фольклорний ансамбль «Чарівниця» Плішивецького сільського будинку культури

2006

Деркач Любов Васильвна

 

31.               

Народний аматорський  фольклорний ансамбль «Берегиня» Краснолуцького сільського будинку культури

1995

Сліпченко
Іван Павлович

5-73-22

32.               

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Дивоцвіт» Гадяцького районного будинку культури

1992

Харагай
Тамара Анатоліївна

2-28-06, 2-24-43

e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

33.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Молоді серця» Гадяцького районного будинку культури

2007

Чайка
Андрій Михайлович

5-40-40, 2-24-43

34.               

Народний аматорський ансамбль пісні «Золоте зерно» Гадяцького районного будинку культури

2004

Підгайний
 Василь Іванович – заслужений працівник культури України

2-36-20, 2-24-43

e-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

35.               

Народний аматорський вокальний гурт «Тоніка» Гадяцького районного будинку культури

2018

Посенко Віктор Михайлович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

36.               

Народна аматорська театрально-концертна бригада «Іскра» Гадяцького районного будинку культури

1991

Науменко Ірина Ігорівна

2-24-43

37.               

Народний аматорський театр  Рашівського сільського будинку культури

1997

Калюжна  Інна Миколаївна

 

 

 

38.               

Народний аматорський театр Гадяцького районного будинку культури

1967

Глік Олександр Миколайович

2-35-17, 2-24- 43

39.               

Народний аматорський духовий оркестр Рашівського сільського будинку культури

1991

Клименко В’ячеслав Андрійович

5-23-22

40.               

Народний аматорський духовий оркестр Гадяцького районного будинку культури

1992

Малишев
Михайло Миколайович

2-24-43

41.               

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Джерело» Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського

2000

Островний Григорій Олексійович – заслужений працівник культури України

2-32-09, hadiachcultura@gmail.com

42.               

Зразковий аматорський вокальний гурт «Вікторія» Гадяцького районного будинку культури

2000

Шкурпела Ірина Миколаївна

2-24-43,

066-856-10-14

43.               

Зразковий аматорський ансамбль скрипалів «Чарівний смичок» Гадяцького районного будинку культури

2010

Гриб Валентина Михайлівна

2-24-43,

066-218-86-44

44.               

Зразковий танцювальний колектив «Ластівки» Березоволуцького сільського будинку культури

2013

Титаренко Марія Володимирівна

099-517-37-49

45.               

Зразковий ансамбль танцю «Модерн» дитячої студії естетичного виховання Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського

2000

Берус Наталія Георгіївна

2-32-09 hadiachcultura@gmail.com

 

Глобинський район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 16, зразкові – 6

Відділ культури, спорту і туризму  (05365) 2-45-47

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

46.               

Народний аматорський  хор «Любисток» Бугаївського сільського будинку культури

2008

Мазур Микола Вікторович

37-4-92

097-75-82-537

47.               

Народний аматорський хор «Два кольори» імені О.Білаша Градизького зонального будинку культури

1987

Бондаренко Павло Андрійович

099-074-04-26

48.               

Народний аматорський вокальний ансамбль  «Калина» Погребівського сільського будинку культури

2003

Романюк

Федір Тихонович

3-26-22

 

49.               

Народний аматорський вокальний ансамбль  «Горлиця»  районного будинку культури

2005

Гаджега Іванна Володимирівна

2-45-42,

50.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Кринчаночка» Великокринківського зонального будинку культури

2015

Митрович Ольга Михайлівна

050-559-86-61

51.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Горицвіт» Радалівського сільського будинку культури

2015

Таборовець Любов Лукашівна

 

52.               

Народний аматорський вокальний  гурт «День» Великокринківського зонального будинку культури

2007

Яресько Олександр В’ячеславович

 

53.               

Народне аматорське тріо «Камея» Великокринківського зонального будинку культури

2018

Яресько Олександр В’ячеславович

 

54.               

Народний аматорський гурт «Сусіди» Градизького зонального будинку культури

2004

Галаган Ростислав – заслужений працівник культури України

2-45-42,
066-189-05-32

55.               

Народний аматорський театр «Світанок» Бугаївського сільського будинку культури

1996

Булавіна Юлія Василівна

067-585-20-14

56.               

Народний аматорський театр Великокринківського зонального будинку культури

2000

Нестеренко Ярослав Вікторович

3-51-76,
099-758-89-18

57.               

Народний аматорський театр Градизького зонального будинку культури

1993

Косогляд Тетяна Юріївна

3-42-45,
095-859-82-03

58.               

Народний аматорський театральний колектив «Гротеск» Радалівського сільського будинку культури

2015

Череп Іван Вікторович

 

59.               

Народний аматорський театральний колектив «Медок» Манжеліївського сільського будинку культури

2018

Штепа Таїса Миколаївна,

Препелиця Володимир Сергійович

 

60.               

Народний аматорський міський духовий оркестр «Орфей», м. Глобино

2015

Мушій Борис Богданович

 

61.               

Народний аматорський ансамбль народних інструментів «Акцент» Градизької ДМШ імені О.І. Білаша

2018

Соколовський Григорій Леонідович

 

62.               

Зразковий аматорський вокальний гурт «Первоцвіт» Глобинської дитячої школи мистецтв

2012

Яровенко Юлія В’ячеславівна

2-45-08

63.               

Зразковий аматорський духовий оркестр «Гусарики» Гриньківського сільського будинку культури

1980

Пропой Валентин Вікторович

066-529-00-80

64.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Бонжур» Градизької дитячої музичної  школи імені О. Білаша

2012

Ковтун Тетяна Леонідівна

3-41-94

65.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Родзинка» Градизького зонального будинку культури

2003

Тиснична

Марина Володимирівна

099-931-20-72

66.               

Зразковий аматорський   ансамбль танцю «Астарта-Зорецвіт» Глобинського районного будинку культури

2016

Барбашина Марина

 

67.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Сузір’я» Глобинського міського будинку культури

2017

Рибальченко

Сергій

Іванович

050-233-30-97

 

Гребінківська ОТГ

Списки народних та зразкових колективів

народні – 1, зразкові – 2

Відділ культури і туризму – (05359) 9-12-51

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс,

e-mail

68.               

Народний аматорський хор «Берегиня» Гребінківського міського будинку культури

2006

Луценко

Ніла Олександрівна

9-16-34,

066-208-34-79,

culture-grb@ukr.net

69.               

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Забава» Гребінківської дитячої музичної школи

2018

Лісова Оксана Олексіївна

066-272-80-73

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

70.               

Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Джерельце» Гребінківської дитячої музичної школи

2018

Гринь Наталія Олексіївна

066-527-23-58

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Диканський район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 8, зразкові – 2

Сектор культури та туризму –  (05351) 9-11-40

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

71.               

Народний аматорський хор «Горицвіт» Стасівського сільського будинку культури

1986

Блазун

Микола

Мар’янович

095-42-16-375

72.               

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» Великобудищанського сільського будинку культури

2005

Трипольська Оксана Борисівна

066-817-00-78

73.               

Народний аматорський  вокальний жіночий ансамбль «Диканчанка» Диканського районного будинку культури

1988

Гандзюк Олена Василівна

9-11-84, 9-11-31, 095-123-70-79

74.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Барви Рудки» Великорудківського сільського будинку культури

2015

Лукаш
Наталія Олексіївна

099-955-39-40

75.               

Народний аматорський ансамбль української пісні «Краянка» Диканського районного будинку культури

2009

Різник Володимир Вікторович

9-11-84,

9-11-31,

095-380-24-07

76.               

Народний аматорський молодіжний  гурт «Престиж» Диканського районного будинку культури

2015

Гандзюк

Олена Василівна

9-11-84,

095-123-70-79

77.               

Народний аматорський театральний колектив Стасівського сільського будинку культури

1998

Ханат
Любов Петрівна

050-68-36-527

78.               

Народний аматорський концертно-театралізований колектив «Диканські Солохи» Диканського районного будинку культури

1987

Онищенко Альона Анатоліївна

9-11-84, 9-11-31

099-26-74-210

79.               

Зразковий  аматорський хореографічний колектив «Квітограй» Диканського районного будинку культури

2005

Іванов Євгеній Віталійович –заслужений працівник культури України

9-11-84,

066-551-38-68

80.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив  «Нове покоління» Диканського районного будинку культури

2005

Іванов Євгеній Віталійович – заслужений працівник культури України

066-551-38-68

 

Зіньківський район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 4, зразкові – 2

Відділ культури, туризму, молоді та спорту –  (05353) 3-14-41

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

81.               

Народний аматорський хор Комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради

1987

Іванина Тетяна Іванівна

3-15-45, 3-15-46

82.               

Народний аматорський ансамбль народної пісні «Берегиня» Комунального закладу «Пірківський сільський будинок культури» Тарасівської сільської ради

2018

Мільгевська Оксана Василівна

099-965-96-10

83.               

Народний аматорський вокальний гурт  «Сонцедар» Комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради

2015

Северин Роман Олексійович

3-15-45

84.               

Народний аматорський духовий оркестр Комунального закладу «Великопавлівський сільський будинок культури»

1993

Пилипенко Олексій Олексійович

9-30-83,

050-87-49-731

85.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Спалах» Комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради

2010

Гапон Олександр Олександрович

3-15-45

86.               

Зразкова  аматорська студія декоративно-ужиткового мистецтва «Погляд» Комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради

2010

Діденко Лариса Вікторівна

3-15-45

 

Карлівський район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 10, зразкові – 5

Відділ культури і туризму – (05346) 2-11-42

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

87.               

Народний аматорський хор Карлівського районного будинку культури

2006

Безсмертний Володимир Олексійович

2-11-42,

095-552-87-98

88.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Співочі серця» Максимівського сільського будинку культури

2015

Дашко Микола Костянтинович

9-67-34,

9-67-42

89.               

Народний аматорський вокальний ансамбль  «Мар’яночка» Мар’янівського сільського будинку культури

2000

Бурба Алла Петрівна

099-002-91-23

90.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Горлиця» Лип’янського сільського будинку культури

2007

Костюк Володимир Васильович

066-655-17-26

91.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Водограй» Верхньоланнівського сільського будинку культури

2018

Наход Тетяна Прокопівна

095-418-28-79

92.               

Народний аматорський вокальний ансамбль «Надія» Карлівського районного будинку культури

2009

Собакар Лідія Яківна

2-11-42,

066-132-62-69

93.               

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Кум і дівчата» Білухівського сільського будинку культури

2015

Ващенко Наталія Сильківна

9-63-25

94.               

Народний аматорський інструментальний ансамбль «Мелодія» Карлівської дитячої музичної школи

2012

Безсмертний Володимир Олексійович

2-20-49,

095-552-87-98

95.               

Народний аматорський духовий оркестр Карлівського районного будинку культури

2017

Пилипенко

Сергій

Олександрович

066-139-35-86

96.               

Народний аматорський театральний колектив «Феєрія» Климівського сільського будинку культури

2018

Матвієнко Наталія Володимирівна

066-499-66-53

97.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Веселка» Ланнівського сільського будинку культури

2009

Лисяк Тамара Миколаївна

066-902-51-90

98.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Світанок» Климівського сільського будинку культури

2009

Матвієнко Наталія Володимирівна

066-499-66-53

99.               

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Радість» Карлівського районного будинку культури

2009

Третяк Євгеній Валентинович

2-11-42,

095-243-64-66

100.           

Зразковий аматорський театр мініатюр «Кіндер-Сюрприз» Попівського сільського будинку культури

2018

Самбурська Олена Олексіївна

0666162179

101.           

Зразкова аматорська студія образотворчого мистецтва Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко

1995

Жмак Вікторія Валентинівна

2 38 63,

2 35 44

 

Кобеляцький район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 11, зразкові – 2

Сектор культури і туризму –  (05343) 3-12-80

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс,
e-mail

102.           

Народний аматорський хор «Криниця» Кобеляцького районного Центру культури і дозвілля

2012

Бодня Наталія Валентинівна

0669931749

103.           

Народний аматорський хор «Чебреці» Білицького селищного будинку культури

1997

Валко
Микола Андрійович

0990536754

104.           

Народний аматорський хор «Ветеран» Кобеляцького районного Центру культури і дозвілля

2004

Лапшикова Людмила Гаврилівна

3-12-80, 3-12-32

099-156-75-21

105.           

Народний аматорський хор «Чисті криниці» Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки

1994

Дядюра
Варвара Анатоліївна

099-960-68-32

profteh@ukrpost.ua

106.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Іванівські куми» Іванівського сільського будинку культури

2012

Буйнецький Сергій Миколайович

0505958228

107.           

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Кобеляцькі джерела» Кобеляцького районного Центру культури і дозвілля

2006

Прядко
Валентин Іванович

3-12-32,

095-938-77-49

108.           

Народний аматорський фольклорний інструментальний ансамбль «Ворскла» Кобеляцького районного Центру культури і дозвілля

2006

Прядко
Валентин Іванович

3-12-80

 095-9387749

109.           

Народний аматорський ансамбль народних інструментів «Бригадирівські музики» Григоро-Бригадирівського сільського будинку культури

2012

Дейнега
Людмила Вікторівна

0678018903

110.           

Народний аматорський ансамбль танцю «Барвінок» Кобеляцького районного Центру культури і дозвілля

2015

Уткін
Володимир Вікторович

3-12-32

099-164-13-20

111.           

Народний аматорський хореографічний колектив «Чебреці» Білицького селищного будинку культури

2014

Попова Ольга Михайлівна

 050-677-65-16

 

112.           

Народний аматорський театр Кобеляцького районного Центру культури і дозвілля

 

1968

Шабалтій Олег Миколайович

3-12-32

099-041-09-50

113.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Мальви» Білицької дитячої музичної школи

2014

Безручко Людмила Миколаївна

0-243-9-43-64, 095-829-89-41, bilykymuzskola

@ukr.net

114.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Радість» Кобеляцької дитячої музичної школи

2013

Коренівська Тетяна Миколаївна,

Бакшанський Олексій Андрійович

3-28-40

099-929-26-30

095-085-75-90

 

Козельщинська  ОТГ

Списки народних та зразкових колективів

народні – 0, зразкові – 2

Відділ культури і туризму –  (05342) 3-17-07

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

115.           

зразкова аматорська хореографічна студія «Ангаш» селищного будинку культури

2013

Гнідаш
Андрій Петрович

095-172-13-25

116.           

зразковий аматорський хореографічний колектив «Джерельце» селищного будинку культури

2004

Дубовик Тетяна Анатоліївна

095-650-77-97

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Котелевський район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 8, зразкові – 4

Сектор культури, спорту і туризму – (05350) 2-15-83

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

117.           

Народний аматорський хор ветеранів війни, праці та Збройних сил «Осінні барви» Котелевського селищного будинку культури імені С.А. Ковпака

2003

Шевченко Валентина Іванівна – заслужений працівник культури України

066-653-38-56 Consonella_v @ukr.net

118.           

Народна аматорська хорова капела «Консонелла» викладачів Котелевської дитячої музичної школи

2018

Шевченко Валентина Іванівна – заслужений працівник культури України

066-653-38-56

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

119.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Кольори кохання» викладачів Котелевської дитячої музичної школи

2018

Костюк Наталія Вікторівна

 

120.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Комунального закладу «Котелевський сільський будинок культури» Котелевської районної ради

2019

Вилупко

Світлана Анатоліївна

 

121.           

Народний аматорський обрядово-фольклорний ансамбль «Надвечір’я» Комунального закладу «Котелевський сільський будинок культури» Котелевської районної ради

2003

Борківець
Ганна Миколаївна

2-15-83

122.           

Народний аматорський гурт «Козаки з «Батьківщини» Комунального закладу «Котелевський сільський будинок культури» Котелевської районної ради

2000

Правдюк
Сергій Михайлович

2-15-83,

 

123.           

Народний аматорський духовий оркестр Більського сільського будинку культури

1996

Бандура Олександр Михайлович

9-44-15

124.           

Народний аматорський хореографічний колектив «Гранд» Котелевського районного будинку культури

2018

Пигида Аліна Володимирівна

066-220-24-93

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

125.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Юність» Милорадівського сільського будинку культури

2015

Мариноха
Тамара Петрівна

2-15-83

066-666-20-21

126.           

Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Мрія» Котелевської дитячої музичної школи

2008

Міщенко Світлана Василівна

2-15-02,

095-360-43-36,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

127.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Чарамі» Котелевської дитячої музичної школи

2018

Чугуй Олена Миколаївна

050-013-37-87

128.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Підківочки» Котелевської дитячої музичної школи

2018

Півень Віктор Васильович

 

 

Омельницька сільська рада (ОТГ)

Кременчуцький район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 3, зразкові – 0

Відділ культури, туризму та інформаційної діяльності – (0536) 75-82-85

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

1.                   

Народний аматорський вокальний ансамбль «Світанок» Запсільського сільського будинку культури

2012

Яременко Анатолій Іванович

096-221-12-87

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2.                   

Народний аматорський театр «Дивограй» Омельницького культурно-спортивного комплексу

2012

Гмиря Юлія Анатоліївна

098-292-58-23

3.                   

Народний аматорський театр «Маска» Демидівського сільського клубу

2007

Березовська Галина Іванівна

 

067-270-31-91

 

Піщанська сільська рада (ОТГ)

Кременчуцький район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 1, зразкові - 1

Відділ культури та туризму – (0536) 75-83-06

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

1.                   

Народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Гориславського сільського будинку культури

1993

Романюк
Федір Тихонович

096-706-13-05,

098-395-60-89

2.                   

Зразковий аматорський цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля

2011

Томурко
Ірина Михайлівна,

Калініченко Маргарита Ігорівна

096-450-73-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Кременчуцький район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 2, зразкові – 0

Сектор культури і туризму – (0536) 74-05-09

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

129.           

Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Славутяни» Кам’яно-Потоківського сільського будинку культури

1986

Шляхтман Наум Олександрович

098-029-83-82

130.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Берегиня» Салівського сільського будинку культури

2019

Мєдвєдєва Наталія

 

 

Сенчанська ОТГ Лохвицького району

Списки народних та зразкових колективів

народні – 1, зразкові – 2

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму – (05356) 9-91-42

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

1.                 

Народний аматорський хор «Співуче джерело» Сенчанського сільського Будинку культури

1991

Кравченко Олександр Андрійович

9-92-45

2.                 

Зразкова циркова студія «Сюрприз» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості

2002 

Лахно
Лідія Павлівна

050-71-40-329

3.                 

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Зорецвіт» Сенчанської дитячої музичної школи

2012

Сердюк Каріна Володимирівна

097-27-18-016

 

Лохвицький район

Списки народних та зразкових колективів

народні – 18, зразкові – 2

Відділ культури і туризму – (05356) 3-13-53

 

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

131.           

Народний аматорський хор «Дружба» Лохвицького районного будинку культури

1995

Чавдар
Едуард Олександрович

3-14-82

132.           

Народний аматорський хор української пісні «Явір» Заводського міського будинку культури № 1

1998

Лобецька Людмила Василівна

3-75-75

133.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Любисток» Лохвицького районного будинку культури

2015

Ковтун

Валерій Анатолійович

095-769-24-74

134.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви» Токарівського сільського будинку культури

2015

Кибкало
Анатолій Костянтинович

3-62-32

135.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Заводської дитячої музичної школи

2016

Ковтун
Інна Миколаївна

095-730-43-77

136.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Чарівниці» Яшницького сільського клубу

1997

Ковтун
Валерій Анатолійович

096-825-34-58

137.           

Народний аматорський фольклорний колектив «Веселий вулик» Заводського міського будинку культури №1

2009

Онасенко Наталія Володимирівна

066-29-28-146

natalia.onasenko

@gmail.com

138.           

Народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір’я» Токарівського сільського будинку культури

2000

Кибкало
Анатолій Костянтинович

3-62-32

139.           

Народний аматорський фольклорний колектив «Лучанські барви» Лучанського сільського будинку культури

1988

Заяра Іван Олександрович

9-51-16

140.           

Народний аматорський фольклорний колектив «Пісенне джерело» Лохвицького районного будинку культури

2005

Ковтун
Валерій Анатолійович

3-14-63

141.           

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Горлиця» Лохвицького районного будинку культури

2018

Чавдар Ірина Миколаївна

 

142.           

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Злагода» Заводського міського будинку культури №2

 

 

2018

Іващенко Наталія Вікторівна

066-46-153-20

143.           

Народний аматорський ансамбль бандуристок «Струни серця» Лохвицького районного будинку культури

2012

Федоренко Тамара Тихонівна

3-14-63

099-327-44-53

068-302-73-43

144.           

Народний аматорський духовий оркестр Заводського міського будинку культури №1

1998

Росла Ніна Володимирівна,

Шеффер Олександр Георгійович

3-75-75

145.           

Народний аматорський духовий оркестр Заводського міського будинку культури №2

2018

Лопуцько Володимир Іванович

 

146.           

Народний аматорський театр Лохвицького районного будинку культури

2002

Кулик Валентина Миколаївна

3-12-71

066-713-71-37

 

147.           

Народний аматорський хореографічний колектив «Веселка» Заводського міського будинку культури №1

1996

Краснолуцька Юлія Вячеславівна

066-159-81-76

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">che.mbk1@gmail.com

jemchujinka2008@ukr.net

148.           

Народний аматорський ансамбль танцю «Пролісок» Заводського міського будинку культури № 1

1967

Журавель Вікторія Петрівна

 

149.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж» Лохвицької дитячої музичної школи
імені І.О. Дунаєвського

2015

Йовжій
Ольга Іванівна

3-14-82

150.           

Зразковий  аматорський хореографічний колектив «Радість» Лохвицького районного будинку культури

1996

Ложечник
Тетяна Іванівна

3-12-71

 

Засульська ОТГ

Лубенського району

Списки народних та зразкових колективів

Народні – 10, зразкові – 2

Відділ культури, туризму  та охорони культурної спадщини – (05361) 91-4-16

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс,
e-mail

151.           

Народний аматорський хор «Посулля» Засульського сільського будинку культури

1993

Тесленко Олена Вікторівна

050-756-31-63

152.           

Народний аматорський хор Вищебулатецького сільського будинку культури

1994

Щербатюк Віктор Іванович

099-044-71-37

153.           

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Тернівчанка» Тернівського сільського клубу

1987

Щербатюк Віктор Іванович

099-044-71-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

154.           

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Яворина» Солоницького сільського клубу

1982

Задорожна Анастасія Василівна

066-704-85-07

155.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Джерело»
Н.Булатецького сільського будинку культури

1998

Макарова Світлана Олексіївна

9-71-31,

066-67-96-777

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

156.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Гілея» Михнівського сільського будинку культури

1996

Супрун Лариса Миколаївна

9-71-31,
095-435-62-53

lar_suprun@ukr.net

157.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Сузір’я» Тернівського сільського клубу

2012

Матяш Володимир Анатолійович

095-325-51-49,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

158.           

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіт»  Михнівського сільського будинку культури

2013

Соляр Світлана Анатоліївна

095-199-03-68,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

159.           

Народний аматорський театральний колектив «Лілея» Новаківського  сільського будинку культури

2001

Ушкань Світлана Миколаївна

099-41-32-310

160.           

Народний аматорський духовий оркестр Солоницького сільського клубу

1999

Кіріченко Іван Іванович

099-746-14-25,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

161.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Паняночка» Засульського сільського будинку культури

2015

Сокирко Арсен Андрійович

095-165-36-10

162.           

Зразковий аматорський вокальний ансамбль «Калинонька» Засульського сільського будинку культури

2002

Чубенко Алла Іванівна

095-71-85-483

 

Лубенський район

Списки народних та зразкових колективів

Народні – 16, зразкові – 4

Відділ культури і туризму – (05361) 7-33-17

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс,

e-mail

163.           

Народний аматорський хор «Явір» Жданівського сільського будинку культури

1994

Куліков Іван Андрійович

096-59-46-967

164.           

Народний аматорський академічний хор «Мрія» Березотіцького сільського будинку культури

1997

Гриша Юлія Михайлівна

050-545-27-07

165.           

Народний аматорський хоровий колектив «Оберіг» Лубенського районного будинку культури

2015

Щербатюк Віктор Іванович

099-044-71-37

166.           

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Горлиця» Ісковецького сільського будинку культури

1997

Галіченко Віра Панасівна

9-42-58,

096-599-25-19

167.           

Народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» Тишківського сільського будинку культури

1985

Баленко Ганна Тимофіївна

9-02-12,

050-80-67-754

168.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Любисток» Лубенського районного будинку культури

2007

Ліхачова Ірина Володимирівна

0508672326

169.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Хорощанка» Хорошківського сільського будинку культури

2008

Больбот-Олефіренко Тетяна Василівна

066-092-42-33

170.           

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Молодці» Лубенського районного будинку культури

2012

Гриша Віктор Олександрович

5-27-89,

095-131-03-73

171.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька» Калайдинцівського сільського будинку культури

2015

Мацак Олена Юріївна

068-320-59-37

172.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Калина» Клепачівського сільського клубу

2015

Кісіль Юрій Олексійович

050-32-79-940

173.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Чарівниця» Вовчицького сільського будинку культури

2018

Бондаренко Тетяна Олександрівна

095-25-98-393

095-80-59-436

174.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Дивосвіт» Новооріхівського сільського будинку культури

 

2018

Васильченко Геннадій Олександрович

066-81-84-268

175.           

Народний аматорський гурт «Українська Швейцарія» Лубенського районного будинку культури

1996

Задорожний Юрій Павлович

5-27-89,

066-38-02-854,

aranjir@mail.ru

176.           

Народний аматорський театр «Добірне товариство» Тарандинцівського сільського будинку культури

1996

Гаврик Тамара Іванівна

050-032-19-43

177.           

Народний аматорський музично-театральний колектив «Жарти» Лубенського районного будинку культури

1999

Потужня Світлана Володимирівна

099-71-62-868

178.           

Народна аматорська лялькова студія «Гостинець» Лубенського районного будинку культури

2015

Селюк Тетяна Григорівна

7-23-66,

095-619-48-38

179.           

Зразковий аматорський колектив східного танцю «Аміра» Лубенського районного будинку культури

2015

Дацій Тетяна Миколаївна

050-276-10-18,

068-54-37-141,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">rbk_lubny@ukr.net,

datsiy.tanya@mail.ru

180.           

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Водограй» Лубенського районного будинку культури

2009

Фесенко Лариса Борисівна

066-211-79-48,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

181.           

Зразковий аматорський ансамбль фольклорного танцю «Перлина» Лубенського районного будинку культури

2003

Погрібна

Оксана

Вікторівна

095-552-70-70

perlinagroup@ukr.net

182.           

Зразкова аматорська циркова студія «Маска» Лубенського районного будинку культури

2015

Нестерук Наталія Василівна

095-012-30-45

 

м. Горішні Плавні

Списки народних та зразкових колективів

народні – 10, зразкові – 4

Відділ культури, спорту і туризму – (05348) 4-45-26

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

183.           

Народний аматорський хор «Славутич» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1978

Єпішко
Василь Леонідович – заслужений працівник культури України

4-45-33,

066-778-47-25

184.           

Народний хор ветеранів війни і праці Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1995

Мамонтова Оксана Володимирівна

4-45-33,

097-52-36-605

185.           

Народна аматорська вокальна студія «Натхнення» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

2006

Павлович
Тетяна Олександрівна

4-45-33,

097-442-43-77

186.           

Народний аматорський вокальний ансамбль «Дніпряночка» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

2004

Єпішко
Людмила Василівна

4-45-33,

066-997-91-73

187.           

Народний аматорський шоу-гурт «Дніпровські зорі» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1982

Гальченко
Галина Михайлівна

4-45-33,

067-773-23-59

188.           

Народний аматорський оркестр народних інструментів «Барви» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1995

Чабанов
Григорій Дмитрович

4-45-33,

068-650-16-19

189.           

Народний аматорський ансамбль бандуристів Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1994

Гальченко
Галина Михайлівна

4-45-33,

067-773-23-59

190.           

Народний аматорський театр Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1988

Романенко Анастасія Олександрівна

068-759-60-48,

066-633-07-52

191.           

Народний аматорський хореографічний колектив «Молодички» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

2012

Атаманчук
Ольга Олександрівна

4-45-33,

067-317-21-75

192.           

Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Глорія» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1995

Атаманчук
Ольга Олександрівна,

Маргунцева Людмила Вікторівна

4-45-33,

067-317-21-75,

098-212-69-57

 

193.           

Зразковий аматорський шоу-гурт «Парне молоко» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

 

1995

Мамонтова Оксана Володимирівна

4-45-33,

097-523-66-05

194.           

Зразковий аматорський цирковий колектив «Шанс» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

 

2015

Клепач Тетяна Василівна

4-45-33,

067-995-10-58

195.           

Зразкова аматорська хореографічна студія «Ясочка» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

2013

Рой
Яна Вікторівна

4-45-33,

098-958-22-38

196.           

Зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Веселка» Комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості»

1996

Іванова
Лариса Миколаївна,

Корнієнко Лідія Миколаївна

4-45-33,

096-76-47-013,

067-68-55-194

 

м. Кременчук

Списки народних та зразкових колективів

народні – 31, зразкові – 13

Управління культури і туризму –  (0536) 73-12-80

 

№ п/п

Назва колективу

Рік присвоєння звання

ПІБ керівника

Телефон, факс, e-mail

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

197.           

Народний аматорський студіо-гурт «Квінтесенція» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

2015

Коробов
Віктор Володимирович

3-60-00, 3-62-19

096-715-87-35

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

198.           

Народна аматорська вокальна студія «Домінанта» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

2007

Аграмакова Марина Олександрівна

3-14-11, 3-60-00

096-618-95-57

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

199.           

Народний аматорський студентський театр-студія «Лілея» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

2006

Літвіненко Олена Борисівна

3-14-11, 3-60-00

096-304-24-38

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

200.           

Народна аматорська студія хореографії та пластики «На межі поміж» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

2009

Брильова

Марина Вікторівна

3-14-11, 3-60-00

097-301-09-33

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка

201.           

Народний аматорський дівочий духовий оркестр «Роксолана» педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка

2003

Квітка Віктор Федорович – заслужений працівник культури України

5-33-01

202.           

Народний аматорський джаз-ансамбль «Roksi band» педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка

2013

Квітка
Наталія Миколаївна

5-33-01

Кременчуцький медичний коледж імені Володимира Литвиненка

203.           

Зразковий аматорський хор медичного коледжу

2007

Дорогокупля Алла Леонідівна

066-707-73-47

097-646-80-84

0536653186

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кременчуцький міський Центр культури і дозвілля

204.           

Народний аматорський хор народної пісні «Берегиня» міського центру культури і дозвілля

1997

Литвиненко Ганна Андріївна

73-95-70

096-259-83-98

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.