Глобинський РБК

Інформація

про проведення в Глобинському районі обласного огляду «Слався, Полтавська мистецька родина!», присвяченого
25-річчю Незалежності України

23 вересня в Глобинському районному будинку культури відбувся великий концерт кращих колективів і виконавців району, присвячений ювілейній даті нашої Держави – 25-й річниці її Незалежності.

В програмі взяли участь аматори 6-ти сільських клубних закладів та районного будинку культури: 2 хорових колективи, 2 духових оркестри, 4 театри, 6 вокальних ансамблів та гуртів, 3 хореографічні колективи та 6 окремих виконавців. Більшість з цих колективів мають звання «народний» та «зразковий».

Концертну програму яскравими композиціями розпочав і завершив хореографічний колектив «Астарта – Зорецвіт», який працює в районному будинку культури тільки 2 роки, та попри це, вже має вагомі мистецькі здобутки, прекрасну матеріально-технічну базу, 4 комплекти концертних костюмів та відповідне взуття.

Народні колективи: хори Градизька «Два кольори» і Бугаївки, вокальні ансамблі та гурти «Калина» – Погребівського, «Горицвіт» – Радалівського, «Кринчаночка», «День» – Великокринківського та «Сусіди» районного будинків культури продемонстрували глядачам сценічну культуру, вдало підібраний репертуар та високу виконавську майстерність.

І словами і музикою зачарувала глядачів пісня «Хай співає Україна», яку виконав автор – голова Манжеліївської сільської ради Владислав Іванович Манько.

Яскравими були сольні виступи вокалістів з Глобиного – Анни Брашован, Іванни Гаджеги, Юлії Потоцької, Алли Кругляк та Валерії Орловської з Градизька.

Додали настрою та розважили глядачів жартівливими номерами  та уривками з творів відомих авторів народні театральні колективи з Градизького, Бугаївського, Великокринківського та Радалівського сільських клубних закладів.

На жаль, творчий звіт аматорів Глобинщини ювілею Державі та глядачам пройшов повз увагу керівників району та районного центру.

 

 

 

             Директор                                                                                              Д.О. Соколов

 

 

 

 

 

Ковтун Л.Ф. 2-98-03