Інформація  

про  проведення обласного свята «Решетилівська весна»

19 травня 2018 року в місті Решетилівка відбулося обласне свято «Решетилівська весна». Свято проводиться щороку згідно з планом роботи Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації. Свято розпочалося біля пам’ятника геніальному поетові Тарасу Шевченку. Сформувавшись у колону, гості та учасники свята, одягнені в традиційні строї та вишиванки, урочистою ходою наближаються до ЦКД «Оберіг». Звучить Гімн Решетилівки – розпочинається обласне мистецьке свято «Решетилівська весна». На урочистому відкритті виступив голова Полтавської обласної ради Біленький Олександр Юрійович.

Гості свята мали змогу відвідати Художню галерею, переглянути виставку творів митців Решетилівського району. На імпровізованій сцені ЦКД «Оберіг» відбувся святковий концерт за участю аматорів територіальних громад району. Цікавинкою цьогорічного свята було «Українське весілля» – театралізоване дійство, що представив Музей українського весілля с. Великі Будища Диканського району та інсталяція під відкритим небом «Козацький хутір Решетилівка».

Як завжди, цікаво та різноманітно показали свої роботи учні Решетилівського художнього професійного ліцею: вишивки, сумки та ляльки.

 Багатство та вишуканість народного мистецтва України демонструвала виставка-продаж творів майстрів з Решетилівки, що запропонували до перегляду і придбання високохудожні вироби з ткацтва, килимарства, гончарства, вишивки, живопису та інших видів творчості.

 

 

   За сприяння Обласного центру народної творчості та культурно освітньої роботи Полтавської обласної ради майстри з Полтави, члени Полтавського осередку НСМНМУ та художники представили свій творчий доробок. На святі вперше свої роботи демонстрували цьогорічні стипендіати Президента України.

   Для гостей свята було проведено майстер класи з соломоплетіння, витинанки, гончарства.

Великий асортимент хлібобулочних виробів представили учні навчальних закладів та територіальних громад Решетилівського району.

 

 

Директор ОЦНТ КОР                                                                                                                           Д.О.Соколов