Інформація

про проведення обласного огляду-конкурсу родинних та сімейних ансамблів на обласному традиційному святі

«Роде наш красний» в смт Шишаки.

 

13 травня 2018 року в Шишацькому селищному будинку культури обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради спільно з відділом культури і туризму Шишацької об’єднаної територіальної громади, за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації було проведено обласний огляд-конкурс родинних та сімейних ансамблів на традиційному святі «Роде наш красний» на відзначення Дня матері в Україні та Міжнародного дня сім’ї.

Відкрили огляд-конкурс родинних та сімейних ансамблів – Шишацький селищний голова Тутка Олександр Іванович та директор Полтавського обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Національної всеукраїнської музичної спілки Соколов Дмитро Олександрович. Вони побажали вдалих виступів учасникам, привітали глядачів і конкурсантів з особливим святом – Днем матері в Україні та Міжнародним днем сім’ї.

В огляді-конкурсі взяли участь 31 родинний та сімейний колектив, всього 114 учасників з 25 закладів культури Великобагачанської, Великосорочинської, Омельницької, Сенчанської і Шишацької об’єднаних територіальних громад, Зіньківської і Котелевської районних рад, Гадяцького, Кременчуцького, Лохвицького, Лубенського, Миргородського, Полтавського, Хорольського та Чутівського районів, а також Шишацької та Великосорочинської Миргородського району дитячих музичних шкіл.

Компетентне журі відзначило високий рівень виконавської майстерності учасників у різних видах мистецтва, які були представлені на конкурсі: вокальному, хореографічному, театральному та цирковому.

Учасники обласного огляду-конкурсу родинних та сімейних ансамблів представили на розгляд журі гарно підготовлені різножанрові конкурсні програми. Більшість учасників вокальних колективів, маючи чудовий тембр голосів та майстерне володіння вокалом, виконували музичні твори acappella, чисто інтонували. Добре презентували циркове мистецтво у жанрах акробатики та жонглювання конкурсанти з Лубенського районного будинку культури. Оригінальну народну хореографічну композицію продемонстрували учасники сімейного тріо «Танцювальна родина» з Котелевського районного будинку культури. Веселий та оптимістичний настрій глядачам подарував народний аматорський театр «Маска» Демидівського сільського клубу Омельницької об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району, у складі якого виступили рідні сестри, їх діти та куми.

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

"Роде наш красний"

Високі оцінки членів журі та щирі оплески глядачів отримали: сімейний вокальний гурт «Родина» з с. Бутова долина Великобагачанської об’єднаної територіальної громади, родинний ансамбль «Квітка душа» Зіньківського районного будинку культури Зіньківської районної ради, вокальний дует у складі Людмили Новомлинської та Тетяни Коробки Новачиського сільського будинку культури Хорольського району, сімейні циркові дуети: Аніко і Гогіто Мікнадзе та Матвія і Єгора Леоненків з Лубенського районного будинку культури.

Виступ сімейного вокального тріо у складі Катерини, Геннадія та Олександра Васильченків з Новооріхівського сільського будинку культури Лубенського району не залишив жодного байдужого у залі – в їхньому виконанні патріотична пісня «Над землею тумани» прозвучала надзвичайно проникливо.

Особливою метою конкурсу є зміцнення родинних зв’язків, що, безперечно впливає на виховання у молодого покоління поваги до сімейних відносин, формування духовних зв’язків поколінь.

Цьогорічний огляд-конкурс підтвердив свою велику популярність та значимість для родинних аматорських колективів, які з задоволенням беруть участь у мистецькому конкурсі.

 

 

Директор                                                                                                                              Д.О. Соколов

 

 

 

 

 

 

Бєлакова О.М. (56-94-23)