Інформація про проведення

обласного родинного свята «За все, що маю, дякую батькам!»

 

8 червня 2018 року обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи спільно з Полтавським районним будинком культури  в Щербанівському будинку культури проведено родинне свято «За все, що маю, дякую батькам!». На заході вшанували сімейні пари, які прожили в шлюбі 50 і більше років.

28 сімейних пар, які завітали із Великобагачанського, Гадяцького Котелевського, Козельщинського, Семенівського та Полтавського районів на вході у районний будинок культури з українськими короваями на вишитих рушниках урочисто зустрічали ведучі свята.

На ювілярів чекала фотозона, де подружжя сором’язливо позували на камери фотографів, ділилися з молоддю секретами довгого сімейного життя. Найповажнішою парою, яка в шлюбі 70-років, є родина Хоменків Дмитра Омельяновича та Надії Вікторівни з с. Тростянець Полтавського району, Дмитро Омельянович ветеран  другої світової війни, нагороджений орденами та медалями. Серед дітей та онуків у цій родині є педагоги, лікарі, викладачі вищих навчальних закладів та працівники сільського господарства.

Кожна із присутніх подружніх пар заслуговує на повагу, адже вони плекали пам'ять про свій рід, його історію, традиції і звичаї, які шанувалися і шануються у родинах до сьогодні. Ці родини є прикладом для сучасної молоді.

До ювілярів з теплим словом звернулися:

- голова Полтавської районної ради Кононенко Михайло Михайлович;

- виконувач обов’язків заступника голови Полтавської районної державної адміністрації Петренко Яна Юріївна;

- директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Соколов Дмитро Олександрович.

Теплі розповіді про подружжя та демонстрація слайдів світлин з їх сімейних альбомів доповнили атмосферу спогадів минулих літ. Сімейні пари були нагородженні грамотами обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради за збереження сімейних цінностей, примноження родинних звичаїв, зміцнення духовності та втілення моральних чеснот, самовіддану працю по вихованню у молоді працелюбства і щирої любові до рідного краю, а також отримали пам’ятні подарунками від відділу культури і туризму Полтавської районної державної адміністрації.

Але головним подарунком для всіх став святковий концерт за участю народного аматорського хору «Жайвір» Полтавського тампонажного управління ПАТ «Укрнафта», народного аматорського гурту «Ренесанс» Велико-Тростянецького сільського будинку культури, молодого подружжя Вікторії та Анатолія Караман,  народного ансамблю танцю ветеранів «Світанок» будинку науки і техніки залізничних перевезень, виступ дитячого танцювального колективу Чорноглазівського сільського будинку культури, солістки Полтавської обласної філармонії Аліна Філіпюк   . завідуючої сектором обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Наталії Дубовик.

 IGP1155

IGP1155

 IGP1188

IGP1188

 IGP1199

IGP1199

 IGP1229

IGP1229

 IGP1255

IGP1255

 IGP1280

IGP1280

 IGP1335

IGP1335

Додали заходу урочистості, тепла і ліричного настрою відтворення театралізованого обряду - одягання нареченої під супровід старовинних весільних пісень у виконанні  провідного методиста обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, Людмили Супрунової,  демонстрацією моделей старовинного українського одягу та частування гостей і всіх глядачів весільним короваєм.

В рамках заходу учасники та гості родинного свята ознайомилися з авторськими виставками: народної ляльки завідуючої сектором ОЦНТ КОР, заслуженого майстра народної творчості України Наталії Свиридюк,  Полтавського районного музею Рушника імені Н.Ю. Бокоч: майстринь вишивки Валентини Білецької (с. Степне) та Стефанії Яремченко (с. Писарівка Заворсклянської сільської ради); вихованців Полтавського районного будинку дитячої та юнацької творчості,  дитячих районних та сільських бібліотек. Гончарські вироби представив Олексій Корпільченко (Полтавський район).

Мистецький захід пройшов у доброзичливій атмосфері, глядачі тепло вітали аплодисментами всі подружні пари і виступи артистів.

 

 

 

 

 

Директор                                                                                                                       Д.О.Соколов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дубовик Н.М., 56-94-23