"За все що маю дякую батькам"

Інформація

про проведення обласного родинного свята
«За все що маю, дякую батькам»

 

7 червня 2019 року в приміщенні Степненського сільського будинку культури Полтавського району було проведено обласне родинне свято «За все що маю, дякую батькам» на вшанування сімейних пар, що прожили в шлюбі 50-60 і більше років.

30 сімейних пар із Великобагачанської ОТГ, Гадяцького, Зіньківського, Кобеляцького, Шишацького та Полтавського районів завітали на родинне свято. Почесними гостями мистецького заходу були також ювіляри з м. Полтава - родини О.І. Чухрая та А.М. Славуцького На ґанку сільського будинку культури ведучі свята урочисто зустрічали гостей запашними короваями.

Для щасливих «молодят», підготували фото-зону, оформлену в народному стилі, що нагадала парам про молоді роки та викликала спогади про весільні традиції. В холі Степненського сільського будинку культури була розгорнута виставка художніх творів талановитих місцевих майстрів-аматорів.  

Ювілярів привітали почесні гості свята - голова Полтавської районної ради М.М. Кононенко та заступник голови Полтавської районної державної адміністрації О.В. Губічев. Впродовж святкового концерту, на екрані демонструвалося слайд-шоу, ведучі зачитували цікаві розповіді про сімейні пари, які глядачі зустрічали гучними оплесками.

Концертні номери у виконанні аматорських колективів з Полтави та Супрунівського району додали святу яскравих фарб та викликали сльози на очах глядачів. Привітала ювілярів і своїх батьків піснею доктор педагогічних наук, професор кафедри музики, декан психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, заслужена артиста України – Наталія Сулаєва, під акомпанемент заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної Спілки композиторів України – Олексія Чухрая.

Родзинкою свята став виступ юної співачки, переможниці конкурсів: «Червона рута», «Мамина сорочка», «Пісенні крила Чураївни», «Зірка XXI століття», «Lviv Golden Star» - Анни Мельницької з театралізованим дійством «Колискова» про поєднання сімейних традицій та укріплення безкінечності зв’язку поколінь.

Урочистості продовжились церемоніальним краянням короваю, чотири покоління сімей вийшли прикрасити стилізоване Дерево Українського Роду. Усі шлюбні пари отримали грамоти Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та сувеніри, виготовлені Полтавською майстернею гончарства Тихонових. По завершенню святкового концерту ювіляри пригощались смачним кулішем та отримали художньо оформлене фото на пам'ять.

Свято завершилось на піднесених нотах, а ювіляри надовго запам’ятають ностальгічну подорож по стежинці своїх спогадів.

IMG 20190607 102129

IMG 20190607 102129

IMG 20190607 103531

IMG 20190607 103531

IMG 20190607 121130

IMG 20190607 121130

IMG 20190607 132321

IMG 20190607 132321

Мистецький захід організовано і проведено Комунальною установою «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської районної ради та відділу культури і туризму Полтавської районної державної адміністрації. Особливу допомогу в організації обласного заходу надав Полтавський районний музей Рушника імені Н.Ю. Бокоч - директор Я.В. Решітник

 

 

 

 

 

 

 

              Директор                                                                                               Д.О. Соколов

 

 

 

 

Дубовик Н.О, Свиридюк О.О.. (0532)-56-94-23