Підсумки "Червона рута"


 

 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ

НАКАЗ

 

              2016 р.

                              м. Полтава                      №

 

 

Про підсумки проведення

обласного відбіркового

конкурсу XV Всеукраїнського

фестивалю сучасної пісні

та популярної музики

«Червона рута»

 

 

 

На виконання доручення Адміністрації Президента України від 14.01.2016 № 43-01/13 та Секретаріату Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 № 49618/3/1-5 щодо надання підтримки XV Всеукраїнському фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», а також відповідно до наказу Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації від 17.02.16  № 32  Про проведення обласного відбіркового конкурсу XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» захід організований та проведений 12 березня цього року в приміщенні Полтавського міського будинку культури.

У відбірковому конкурсі взяли участь 26 солістів та один дует в жанрі «поп-музика», один дует у жанрі «акустична музика», один колектив у жанрі «український автентичний фольклор» та шість гуртів у жанрі «рок - музика». Всього 68 учасників з Гадяцького, Карлівського, Кобеляцького, Кременчуцького, Лохвицького, Машівського, Миргородського, Полтавського, Чорнухинського районів, міст Полтава, Комсомольськ, Миргород, Лубни, Вінницької, Дніпропетровської, Київської областей.

Відбірковий конкурс у Полтаві одержав високу оцінку виконавчого директора Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», голови суддівської ради з проведення його у Полтавській області – Мельника Мирослава Васильовича, який відзначив цікавий і різноманітний репертуар  виконавців, чільне місце в якому посіли твори українських авторів, що сприяють вихованню у молоді високих естетичних смаків, формуванню засобами української масової культури патріотичної свідомості, особливо зараз, в нелегкий для України час. Свою особисту позицію щодо проблем в Незалежній Україні, встановлення довгоочікуваного миру і спокою висловили в авторських музичних композиціях учасники рок-груп з Полтави, Гадяча, Карлівки, Лохвиці, Миргорода. Високу оцінку суддівської ради одержали виконавці у жанрі «поп-музика» - Людмила Супрунова та Юлія Шатрова,

у жанрі «акустична музика» гурт «Like me now», що представляли обласний центр. З цікавими обробками народних пісень та музики виступив у відбірковому конкурсі народний аматорський ансамбль пісні і музики «Слов’яни» Палацу культури ПАТ «Миргородкурорт» з м. Миргород.

На підставі протоколу засідання суддівської ради обласного відбіркового конкурсу XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» від 12 березня 2016 року

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Визнати переможцями обласного відбіркового конкурсу XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»

у жанрі «поп-музика»:

- Людмилу Супрунову (м. Полтава),

- Юлію Шатрову (м. Полтава);

у жанрі «акустична музика»:

          - гурт «Like me now» (м. Полтава);

у жанрі «рок-музика»:

-  гурт «Narator» (м. Полтава),

-  гурт «Теорія інших» (м. Гадяч).

2.      Зарахувати до складу резерву заключного туру XV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» солістів та гурти:

у жанрі «поп-музика»:

- Козар Ярославу (с. Бутенки Кобеляцького району);

- Шевченко Наталію (с. Коновалівка Машівського району);

- Опішнян Катерину (с. Ваці Полтавського району);

- Малашенко Вікторію (с. Щербані Полтавського району);

- Сєрову Софію (м. Полтава);

- Мироненко Наталію (м. Полтава);

- Зеленську Софію (м. Полтава);

- Поплавську Софію (м. Бровари, Київська область);

- Слюсар Мар’яну (с. Студеля, Вінницька область);

- Нестерову Аліну (м. Павлоград, Дніпропетровська область).

у жанрі «рок-музика»:

- гурт «Їжаки» (м. Карлівка, Полтавська область);

- гурт «Діодний Міст» (м. Лохвиця, Полтавська область);

- гурт «Endoflimits» (м. Миргород, Полтавська область);

- гурт «New Garage» (м. Миргород, Полтавська область).

 

 

 

 

 

 

Начальник Управління                                                          Г.І. Фасій