Полтава

6 квітня  2016 року  в актовій залі Полтавського коледжу  харчових технологій Національного університету харчових технологій презентували свої  мистецькі програми ряд навчальних закладів.

Уже традиційно надзвичайно якісний  був виступ  аматорів політехнічного коледжу Національного  технічного університету «Харківський   політехнічний інститут». Чи не єдиний серед коледжів Полтави хоровий колектив «Козаченьки», якому в минулому році було присвоєно почесне звання «народний», натхненно і професійно виконав українські  народні пісні «Взяв би я бандуру» та «Полтавську козачу». Соліст хору Еміль Вілонджа співав у концерті ще й  твори інших музичних напрямків, зокрема, з репертуару Луї Армстронга. Оплесками нагородили глядачі хореографічні номери – «Повільний вальс»  - бальний, та «Полька через ніжку» - естонський – танці. Програма коледжу завершилася прекрасним видовищним вокально-хореографічним номером «Це моя земля».

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Полтава

Високі оцінки журі  отримали також аматори  коледжу  харчових технологій, в програмі якого були представлені різні жанри мистецтва – вокальний, хореографічний, музичний. Цікавим для  всіх глядачів став, зокрема, виступ Анни Ковальової з авторським прозовим твором «Звільняй свій власний простір», захопив майстерністю танцювальний колектив «Драйв» під керівництвом Наталії Аксюк. Загалом, вся програма, яку підготували студенти, в основному електромеханічного та комп’ютерно-технологічного відділень, справила гарне враження, як у питаннях підбору репертуару, так і майстерності та сценічної культури.

Фішкою студенів коледжу нафти і газу Національного технічного  університету  імені Юрія Кондратюка став, як і в минулі  роки, виступ команди «Impossible» (неможливо) з силовим номером, в якому  вісім кремезних хлопців і одна тендітна дівчина демонстрували глядачам «неможливі» силові можливості учасників. Твори зарубіжжя звучали у виконанні групи «Watch your turh», ліричний акробатичний номер на пілоні  презентувала Юлія Волинець, майстерно прочитав поезію  Сергія Єсеніна Олександр Мальцев.

На фоні творів зарубіжних авторів яскравою нотою у програмі студентів Полтавського комерційного технікуму став вірш «Дорогами Франка» у виконанні автора – Тетяни Яценко, який ілюструвався цікавим відео-матеріалом.

Студенти Полтавського кооперативного технікуму взяли до свого репертуару твори вітчизняних і зарубіжних авторів, продемонстрували різні жанри аматорського мистецтва.  Крім інших, запам’ятались виступи  Наталії Ольшанської, яка «білою павою»   пропливла по сцені у «Лезгінці», та Жанни  Мегери з авторським віршем «Очі солдата».

Слід відзначити, що у всіх програмах звучали твори патріотичної тематики – народні, сучасні, авторські.

 

 

 

 

 

 

 

Ковтун Л.Ф. 2-98-03