Інформація про відкриття виставки «Два крила» у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського

29 вересня 2021 року у відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П.Котляревського відкрито виставку «Два крила» – творчих робіт знаних і талановитих майстринь Полтавщини: Олени Коршунової та Анастасії Пилипенко.

Виставка ініційована Комунальною установою «Обласний Центр народної творчості та культурно - освітньої роботи» Полтавської обласної ради за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

На виставці представлено творчий доробок династії майстринь-художниць: матері – Коршунової Олени Вячеславівни та доньки – Пилипенко Анастасії Юріївни з міста Решетилівка.

Виставку «Два крила» майстрині присвятили 30- річчю Незалежності України, адже Анастасія Пилипенко – ровесниця нашої держави, як і Суверенна Україна, народилася у 1991році.

Олена Коршунова – майстер художньої вишивки, Анастасія Пилипенко – майстер декоративного розпису та художньої вишивки. Майстрині є членами Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На виставці представлено авторські роботи кожної з майстринь та їх спільний твір скатертина «Родинний затишок» розміром 3 х 1,5 метра, виконана двосторонньою вишивкою рушниковими швами та художньою гладдю.

Голова Полтавського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Євген Пілюгін відмітив: Творчість Олени та Анастасії – гарний приклад передачі традицій народного мистецтва в родині, коли молоде покоління майстрів, спираючись на досвід старших колег та батьків, торують власний шлях у мистецтві, знаходячи свій авторський стиль.

 

 

            Директор

            ОЦНТ КОР                                                                                                 Дмитро Соколов

 

 

 

Свиридюк Н.О. (56-94-23)

Top