Block

Обласний семінар-практикум «Специфіка роботи закладів культури в умовах децентралізації» для директорів закладів культури територіальних громад Полтавської області

16-17 грудня 2021 року відбудеться обласний семінар-практикум «Специфіка роботи закладів культури в умовах децентралізації» для директорів закладів культури територіальних громад Полтавської області.

Організовує та проводить семінар-практикум Комунальна установа «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

Метою проведення семінару є підвищення кваліфікації директорів міських, сільських, зональних будинків культури, центрів культури, центрів культури і дозвілля, підвідомчих клубних закладів, методичних центрів та кабінетів, обміну досвідом творчої роботи.

У програмі семінару-практикуму заплановано проведення майстер-класів, доповіді та презентація проєкту по відродженню вертепної скриньки, ознайомлення з виставкою творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва студентів і викладачів Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського.

Планують відвідати семінар-практикум орієнтовно 100 учасників з територіальних громад Полтавщини.

Місце проведення: Полтавський академічний симфонічний оркестр

(м. Полтава, вул. Європейська, 49).

Початок об 11.00 год., реєстрація з 10.00 год.