Block

Благодійний ярмарок та концерт у Новоселівській сільській громаді

Територіальні громади Полтавської області ведуть активну, цілеспрямовану діяльність щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, турботи про благо українського народу, любові до Батьківщини.

2 липня 2022 року у селі Рунівщина Новоселівської сільської громади відбувся ярмарок-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва та благодійний концерт. Діти, підлітки та молодь громади долучилися до благодійної акції, вони власноруч виготовили безліч різноманітних поробок на патріотичну тематику, солодких смаколиків для продажу на ярмарку. Кошти, зібрані на культурно-мистецькому заході будуть перераховані на потреби ЗСУ.

Урочисто відкрив захід голова Новоселівської сільської ради Євген Бова. Працівники ОЦНТ КОР були запрошені взяти участь у благодійному ярмарку.

Дмитро Соколов – доктор філософії, директор Полтавського обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Національної Всеукраїнської музичної спілки виступив з вітальним словом, вручив переможцям обласного огляду-конкурсу родинних та сімейних ансамблів Диплом Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації, подарував працівникам сфери культури збірник вокальних та інструментальних творів заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чухрая «Диво всепрощенної любові» та збірку фольклорних творів «Народні пісні Полтавщини».

Кращі аматорські колективи, окремі виконавці Новоселівської громади подарували односельцям і гостям благодійного ярмарку чудовий концерт.

Автор творчого проєкту та ведуча – начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Новоселівської сільської ради Юлія Загреба.