Block

Інформація про культурно-мистецькі заходи в Кременчуцькій міській територіальній громаді

Працівники Комунального закладу культури «Кременчуцька міська публічна бібліотека продовжують роботу з патріотичного виховання та культурного розвитку громадян України.

25 серпня працівники бібліотеки Філії № 1 КЗК КМПБ організували вуличну книжкову виставку «Будь незалежним! Будь вільним!» та вуличні вітання «Живи, квітуй, моя незламна Україна!», присвячені Дню Незалежності України. На виставці були представлені сучасні видання з історії нашої держави, книги про символи національної та державної величі, традиції та звичаї українського народу.

29 серпня працівники бібліотеки Філії № 1 КЗК КМПБ разом з фахівцями екологічної освіти КУ ПЗФ РЛП «Кременчуцькі плавні» підготували для дітей та дорослих пізнавально-розважальну програму про секрети нічного життя рукокрилих. На тематичній книжковій виставці «Наші дивовижні сусіди» були представлені цікаві та яскраві сучасні видання про тваринний світ нашого краю.

29 серпня у Філії № 5 КМПБ у рамках проєкту «Спільно. Точка зустрічі» з дітьми-переселенцями було проведено арт-терапевтичне заняття з психологом Ольгою Літвіновою.

30 серпня бібліотекарі Філії № 3 КЗК КМПБ та працівники відділу соціокультурної діяльності КМПБ спільно з ГО «На крилах надії» провели свято для дітей «Кременчук збирає таланти». На підведенні підсумків свята творчості фіналісти продемонстрували таланти в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Розмовне мистецтво».

30 серпня в гуртожитку Коледжу КрНУ працівники Філії № 4 імені І. Приходька КЗК КМПБ провели цікавий майстер-клас та гру-вікторину «Ми одна родина – Україна» для дітей тимчасово переміщених осіб. На майстер-класі створили вітальні листівки-сердечка, які потім підписали друзям. Під час гри-вікторини згадали національні українські традиції і свята. Також з задоволенням розгадували тварин та птахів України в настільній картковій грі «Хто я?».

30 серпня у Філії № 5 КЗК КМПБ в рамках проєкту «Спільно. Точка зустрічі» організували цікавий майстер-клас з паперопластики «Дзвіночок» для дітей громади та гостей. Учасники отримали безліч позитивних емоцій, а майстер-клас, як завжди, вийшов пізнавальним та цікавим.