Мистецький проєкт «Уроки добра»
Мистецький проєкт «Уроки добра», започаткований народним артистом України Германом Юрченком, покликаний популяризувати класичну музику та українську народну традиційну культуру – впевнено мандрує Європейськими державами, зміцнюючи дружні стосунки та партнерські зв’язки України і Європи.
За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту культури і туризму Полтавської обласної військової адміністрації – «Уроки добра» для українських школярів і польських дітей міста Венгожево успішно проводять: доктор філософії, директор Полтавського обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, співак – Дмитро Соколов та артистка Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя – Лідія Кретова.
Талановиті митці Полтавщини проведуть ще шість концертів у школах громади та один масовий захід.
![](/images/2022/10/306480350_626476752339669_3393360039686989423_n.jpg)
![](/images/2022/10/306511088_626476645673013_7496438975053349897_n.jpg)
![](/images/2022/10/306615298_626476679006343_8240755614643257143_n.jpg)
![](/images/2022/10/306672634_626476612339683_4199344343470699028_n.jpg)