Полтавський ОЦНТ КОР продовжує плідно співпрацювати з Донецьким ОНМЦК, спільно проводити мистецькі проєкти для ВПО.
Працівники Полтавського ОЦНТ КОР активно долучилися до організації і проведення казкового дійства для внутрішньо переміщених осіб із Донецької області. Культурно-мистецький захід проведено у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя за підтримки Полтавської та Донецької ОВА.
![](/images/2024/426123051_934607608193247_144831327802976322_n.jpg)